SMS Modülü

 Programımız aşağıdaki İşlemleri istenildiği takdirde asansör sorumlusu ve cari sorumlusu olan kişilere otomatik olarak SMS atmaktadır.
- Arıza Kaydı Alındığında,
- Arıza Giderme İşlemine Başlandığında
- Arıza İşlemi Tamamlandığında
- Bakım İşlemine Başlandığında
- Bakım İşlemi Tamamlandığında
- Tahsilat Yapıldığında
 
 Ayrıca programımızın "SMS İşlemleri" menüsünden, SMS gitmesini istediğiniz müşterilerinizi seçerek aşağıdaki konularda toplu olarak SMS gönderebilirsiniz.
 
- Toplu Cari Bakiye SMS Gönder
   Tüm müşterilerinizin bakiyelerini bilgilendirmek amacı ile ay içinde istediğiniz zaman SMS olarak gönderebilirsiniz.
 
- Toplu Fatura SMS Gönder
   Müşterinize kestiğiniz fatura/faturaların tutarını ve cari bakiyesini bilgilendirmek amacı ile ay içinde istediğiniz zaman SMS olarak gönderebilirsiniz.
 
- Toplu Tahsilat SMS Gönder
  Müşterilerinizden yapmış olduğunuz tahsilat tutarını ve cari bakiyesini bilgilendirmek amacı ile ay içinde istediğiniz zaman SMS olarak gönderebilirsiniz.
 
- Toplu Bakım Plan SMS Gönder
  Müşterinize ait tesislere ait bakım planlamasını yaptığınız tarihi ve cari bakiyesini bilgilendirmek amacı ile ay içinde istediğiniz zaman SMS olarak gönderebilirsiniz.
 
- Toplu Tesis Sözleşme Tarihi SMS Gönder
  Bakım sözleşmesinin bitiş tarihi yaklaşan müşterinize bilgilendirmek amacı ile ay içinde istediğiniz zaman SMS olarak gönderebilirsiniz.
 
- Toplu Tesis Garanti Tarihi SMS Gönder
  Montaj garanti süresi dolan müşterinize bilgilendirmek amacı ile ay içinde istediğiniz zaman SMS olarak gönderebilirsiniz.
 
- Toplu SMS Gönder
  Bayram, yılbaşı, kandil kutlamaları ve çeşitli konuları SMS olarak gönderebilirsiniz.